MEIE TEGEMISED

Doonoripäev

Juuni 2018

14.06.2018 käisime ülemaailmsel doonoripäeval verd loovutamas ja kinkisime selle tähtsa päeva puhul doonorite tarbeks 500 punast südamekujulist stressipalli.


 

Talgud Rahvapargis

Mai 2018

12.05.2018 korraldas MTÜ Õige Valik talgupäeva Kohtla-Järve linna Rahvapargis. Töödest võtsid osa MTÜ liikmed ja mõned vabatahtlikud, kellest noorim oli kuue aastane. Eesmärgiks sai võetud Rahvapargi tiigi puhastamine prahist ning päeva lõpuks saadi kokku auto järelkärutäis raskeid prügikotte.


Talverõõmud

Veebruar 2018

Veebruaris otsustasime linna lastele liuvälja valada. Kuna varasem kogemus puudus, siis ei läinud kõik nii libedalt nagu oleks tahtnud. Esimese hooga lasime nii sure koguse vett, et väljaku piirde alt voolas suur hulk vett tänavale. Vaatamata sellele ei jätnud me jonni ja jätkasime oma plaanitu elluviimisega ja peale kolmandat katset oli liuväli valmis.

Pildil on MTÜ liikmed: Jaanek Pahka, Roland Tarum ja Igor Bronštein.


Kingitus Aukodanikule

Jaanuar 2018

31.01.2018 toimunud Kohtla-Järve linnavolikogu istungil andis MTÜ Õige Valik pr. Svetlana Vladimirovale üle kingituse, mis mõeldud värskelt valitud Kohtla-Järve linna aukodanikule Valeri Korbile. Päevakangelane ise puudus volikogu istungilt.

Pildil on MTÜ Õige Valik juhatuse liige Jaanek Pahka.
Allikas: põhjarannik.ee

Pildil on MTÜ Õige Valik liikmed: Igor Bronštein, Roland Tarum, Janek Pahka, Vadim Vedehhov tulevasele Kohtla-Järve linna aukodanikule mõeldud kingitusega.